بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی

خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی

هیچ نقش تعیین کننده ای برای مصرف کنندگان در انتخاب میزان استخراج اکسیژن ساز وجود ندارد. داده های تهیه و تولید غربال مولکولی مورد استفاده هر تولید کننده فاش نمی شود. این فقط می تواند چیزی باشد که مردم تبلیغ می کنند.

اگر مدیر خرید و پروژه تولید کننده اکسیژن ساز نبود ، افرادی که در کارخانه کار می کردند نمی دانستند که از غربال مولکولی استفاده شده است.

تصمیم برای نوشتن این مقاله این است که خودم را مجبور به مطالعه کنم و همچنین می تواند به همتایان دستگاه پزشکی در صنعت کمک کند. بسیاری از مردم نیز ممکن است بخواهند بدانند ، اما هیچ کس در مورد آنها نمی نویسد.

ابتدا دانش اولیه را مرور کنید

ترکیب غربال مولکولی: یک ماده زئولیت مصنوعی با ساختار دقیق و یکنواخت و اندازه منافذ است. این به آنها اجازه می دهد تا ترجیحاً گازها و مایعات را بر اساس اندازه و قطبیت مولکولی جذب کنند.

زئولیت ها جامدات کریستالی متخلخل طبیعی هستند و متعلق به دسته شیمیایی به نام آلومینوسیلیکات هستند.

چهار نوع غربال مولکولی اصلی وجود داردA ، 4A ، 5A و 13X. نوع آن بستگی به فرمول شیمیایی مولکول دارد که اندازه منافذ غربال مولکولی را تعیین می کند.

نقش غربال مولکولی: اصل کار غربال مولکولی این است که گازها یا مولکول های مایع کوچکتر از قطر موثر منافذ آن را جذب کند ، در حالی که مولکول های بزرگتر از دهانه را که کارایی و غلظت تولید اکسیژن ساز را تعیین می کند ، حذف کنیم.

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  المنت میله ای  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


معرفی برنامه های جایگزین اینستاگرام معرفی برنامه های جایگزین اینستاگرام مشاهده